KOMAŞ A.Ş. bir TÜRKİYE DİYANET VAKFI kuruluşudur.

ISESCO ve SESRIC katılımcılarını konuk ettik.

ISESCO ve SESRIC tarafından organize edilen toplantıya katılan yabancı misafirlerimizi fabrikamızda ağırladık.

İslami Eğitim, Bilim ve Kültür Organizasyonu (ISESCO) ve İslam Ülkeleri İstatistik Ekonomik ve Sosyal Araştırma ve Eğitim Merkezi (SESRIC) işbirliğinde 16 – 18 Ekim 2018 tarihleri arasında düzenlenen “ İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Üye Ülkelerin Rolü ” çalıştayında; bir Türkiye Diyanet Vakfı kuruluşu olan şirketimiz KOMAŞ A.Ş. olarak katılmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Dokuz farklı ülkenin yer aldığı çalıştayda katılımcılara bilgilendirme yapan Genel Müdürümüz B. Emre DEMİRALP ve Kazan Geleneksel Ahşap Sanatları ve Cami Dekorasyonu İşletmesi Şube Müdürümüz Ahmet KAYAN, geleneksel Türk-İslam ahşap sanatlarının aslına uygun olarak sürdürülmesi ve yaşatılmasının önemini vurgulamışlardır.


Çalıştayın son gününde katılımcılar şirketimiz KOMAŞ A.Ş. Geleneksel Ahşap Sanatları ve Cami Dekorasyonu fabrikamızı ziyaret etmişler, fabrikamızda imal edilen cami dekorasyonu ürünlerinin (mihrap, minber, kürsü v.b) yapım aşaması hakkında detaylı bilgiler almışlardır.

Misafirlerimize günün anlam ve önemini hatırlatması amacıyla tasarımı ve imalatı şirketimize ait olan ahşap rahle ve Kur'an-ı Kerim takdim edilmiştir.

Değerli misafirlerimize nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

https://www.facebook.com/534826393334282/photos/pcb.1162816043868644/1162815333868715/?type=3&theaterSosyal Medya
takip edin
© 2019 KOMAŞ A.Ş. | Bu sitenin tüm hakları saklıdır.
HABERDAR OLUN
“KOMAŞ A.Ş. BİR TÜRKİYE DİYANET VAKFI KURULUŞUDUR.”